Możesz pomóc spełnić marzenia dzieci.
 
W Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia
znajdują się 2 z 9 w Polsce Lokomatów
- napędzanych ortez chodu.
 
Współpraca z Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia, specjalizującym się w terapi dzieci i młodzieży
z ogólnie pojętymi problemami sfery ruchowej.
 
Za pośrednictwem naszej strony
w łatwy sposób przekażesz środki
na pomoc dla dzieci.
 

Zbiórka publiczna na rehabilitację Soni Karolak

Sonia na facebooka

Już wkrótce, podczas Festiwalu Pogranicza Kartaczewo po raz kolejny Fundacja Pro Sanatio będzie zbierała środki na rehabilitację dziecka z niepełnosprawnością ruchową. Tym razem Wolontariusze będą prosili mieszkańców miasta oraz gości Kartaczewa o wsparcie dla mieszkającej w Gołdapi Soni Karolak.

Sonia urodziła się w dużej zamartwicy, czego konsekwencją jest mózgowe porażenie dziecięce, małogłowie oraz padaczka. Sonia ma obecnie 12 lat. Nie chodzi, nie siedzi i nie mówi, w związku z czym wymaga całodobowej opieki i sukcesywnej rehabilitacji. Porażenie czterokończynowe i duża spastyka nie tylko utrudniają dziewczynce funkcjonowanie, ale powodują ból i dyskomfort.

Sonia bierze udział w zajęciach logopedycznych, integracji sensorycznej, dogoterapii, ćwiczeniach ruchowych oraz innych zajęciach ogólnorozwojowych, na które uczęszcza do Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.

To jednak zbyt mało. Dzięki wysiłkom rodziców oraz pomocy organizacji pozarządowych dodatkowo Sonia korzysta – w miarę możliwości – z zajęć ruchowych i lokomatu w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „MARZENIA” w Niedrzwicy. Ta forma leczenia powinna być prowadzona jak najczęściej, jednak jest bardzo kosztowna i trudna do wprowadzenia bez wsparcia finansowego.

Dlatego właśnie serdecznie zachęcamy wszystkich do okazania serca Soni i wsparcia starań o poprawienie komfortu jej życia i zahamowanie rozwoju jej choroby dzięki intensywnej rehabilitacji.

Będziemy wdzięczni za darowizny na rzecz dziewczynki zarówno podczas zbiórki na Kartaczewie, jak i poprzez wpłaty na konto Fundacji Pro Sanatio.

Dane do wpłat:

Bank BGŻ S.A.
74 2030 0045 1110 0000 0328 5230
Tytułem: „Rehabilitacja Soni Karolak”
Fundacja Pro Sanatio
ul. Wczasowa 7 19-500 Gołdap

Dziękujemy Naszym Darczyńcom

Adres:

Fundacja Pro Sanatio

ul. Wczasowa 7

19-500 Gołdap

Dane kontaktowe:

Tel. 87 615 41 95

Fax. 87 615 19 62

fundacja@prosanatio.com.pl

Polub Nas na Facebook’u

fb

KRS: 0000383946 NIP: 847-160-66-28 REGON: 280612810 

All copyrights ProSanatio | 2019 / POLITYKA PRYWATNOŚCI