Możesz pomóc spełnić marzenia dzieci.
 
W Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia
znajdują się 2 z 9 w Polsce Lokomatów
- napędzanych ortez chodu.
 
Współpraca z Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia, specjalizującym się w terapi dzieci i młodzieży
z ogólnie pojętymi problemami sfery ruchowej.
 
Za pośrednictwem naszej strony
w łatwy sposób przekażesz środki
na pomoc dla dzieci.
 

Pomocnicy Świętego Mikołaja 2016

Za nami drugi już koncert pod hasłem „Pomocnicy Świętego Mikołaja”. Jak zwykle swoim patronatem obiął nas portal goldap.org.pl. Bardzo dziękujemy za miłe słowa zacytowane poniżej oraz udostępnienie zdjęć.

„Lekko i humorystycznie i dobroczynnie

Zdecydowanie niepowtarzalny nastrój miał kolejny koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację Pro Sanatio oraz Stowarzyszenie Alternatywa dla Duszy. Złożyło się na to kilka czynników – przede wszystkim klimat sali Szkoły Muzycznej i oryginalny, w dużej mierze swingujący, repertuar zaproponowany przez muzyków na czele z Norbertem Dawidowskim. Grali z nim przyjaciele z Grajewa: Rafał Muczyński, Norbert Muczyński i Gabriel Antoniak. Muzyk jak zwykle łączył poszczególne punkty programu lekko i humorystycznie. Wykonywał znane szlagiery sprzed lat, między innymi śpiewane wcześniej przez Eugeniusza Bodo.

Koncert wraz z Norbertem Dawidowskim prowadziła Izabela Bielska, która dodatkowo prezentowała przedmioty przeznaczone na licytację.

Podarowano sporo atrakcyjnych gadżetów, toteż publiczność aktywnie dokonywała zakupów. Dlatego w tym roku zebrano na licytacji więcej niż w poprzednim, bowiem 1420 złotych. Przybyli na koncert mogli poczęstować się ciastem za przysłowiowy grosik. Dodatkowo organizatorzy uzyskali 1180 złotych ze sprzedaży biletów i cegiełek. Podczas próby w Sanatorium „Wital” do puszki wolontariuszek 732,68 złotych wrzucili kuracjusze. W sumie podopiecznym Pro Sanatio uzbierano – 3496,40 złotych.

W organizacji koncertu pomagali wolontariusze: Małgorzata Ciszewska, Joanna Piela, Katarzyna Miernik, Ewelina Waraksa, Halina Czernicka, Agnieszka Milewska, Grażyna Mentel, Stanisław Miernik i Monika Szymanek – pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Zebrane środki pomogą w przygotowaniu Gwiazdki dzieciom z Pro Sanatio”.

20 pozycja/e

Dziękujemy Naszym Darczyńcom

Adres:

Fundacja Pro Sanatio

ul. Wczasowa 7

19-500 Gołdap

Dane kontaktowe:

Tel. 87 615 41 95

Fax. 87 615 19 62

fundacja@prosanatio.com.pl

Polub Nas na Facebook’u

fb

KRS: 0000383946 NIP: 847-160-66-28 REGON: 280612810 

All copyrights ProSanatio | 2019 / POLITYKA PRYWATNOŚCI