Możesz pomóc spełnić marzenia dzieci.
 
W Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia
znajdują się 2 z 9 w Polsce Lokomatów
- napędzanych ortez chodu.
 
Współpraca z Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia, specjalizującym się w terapi dzieci i młodzieży
z ogólnie pojętymi problemami sfery ruchowej.
 
Za pośrednictwem naszej strony
w łatwy sposób przekażesz środki
na pomoc dla dzieci.
 

O fundacji

Pomóż dzieciom niepełnosprawnym

 

PRZEKAŻ 1% PODATKU

1procent

Jak możesz pomóc?

Kim jesteśmy?

Fundacja Pro Sanatio powstała z chęci wsparcia i inicjowania rozwoju Uzdrowiska Gołdap ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym. Przypadkowe spotkanie ludzi pozytywnie nastawionych do życia zaowocowało powstaniem fundacji, ośrodka rehabilitacji z najnowocześniejszym sprzętem na świecie i personelem na najwyższym światowym poziomie. Naszą ambicją jest dalszy rozwój i rozszerzanie działalności, aby udowodnić, że mając pozytywne nastawienie do życia można nawet na „początku świata” stworzyć miejsce, do którego chętnie będą przyjeżdżać osoby szukające najwyższej jakości kompleksowej pomocy, a uśmiech szczęśliwych dzieci będzie najcenniejszą nagrodą za nasze starania.

Każdy ma prawo do chwili szczęścia,

bycia sobą i poczucia satysfakcji z własnych osiągnięć. W naszych działaniach nie zapominamy także o rodzicach, którzy również potrzebują pomocy i wsparcia. Świat jest tak skonstruowany, że osoby dotknięte przez los są dotknięte niejako podwójnie. Koszt rehabilitacji dzieci z porażeniem ruchowym, zakupu specjalistycznego sprzętu, zabiegów, leków czy codziennego funkcjonowania jest kilkukrotnie wyższy niż koszt wychowania zdrowego dziecka. Zazwyczaj opieka nad pociechami to 24 godzinny etat wykluczający pracę zawodową.
Dlatego liczymy na Państwa wsparcie, abyśmy przy Waszej pomocy mogli zapewnić najlepszą pomoc i dostęp do usług na najwyższym światowym poziomie naszym małym pacjentom.

Dziękujemy Naszym Darczyńcom

Adres:

Fundacja Pro Sanatio

ul. Wczasowa 7

19-500 Gołdap

Dane kontaktowe:

Tel. 87 615 41 95

Fax. 87 615 19 62

fundacja@prosanatio.com.pl

Polub Nas na Facebook’u

fb

KRS: 0000383946 NIP: 847-160-66-28 REGON: 280612810 

All copyrights ProSanatio | 2019 / POLITYKA PRYWATNOŚCI